Startliste 2014:
Konkurranseklasse herrer 18+: |
||
1 |
Ole Roger Jespersen |
Kabelvåg |
2 |
Morten Hønnås |
Steigen Sportsklubb |
3 |
Boye Andersen |
|
4 |
Marius Christensen Aspmo |
Stormfjell |
5 |
Markus Bjerkenes |
Hustoft |
6 |
Tesfayohannes Mesfin |
Bodø friidrettsklubb |
7 |
David Donk He Vik |
Alta IF |
8 |
Joakim Bjørklund |
Bodø friidrettsklubb |
9 |
Ole Ragnar H. Hansen |
|
10 |
Tommy Holmvåg |
|
11 |
Sindre Holdal |
|
12 |
Thomas Johansen |
|
13 |
Sigve Johansen |
|
14 |
Runar Nilsen |
|
15 |
Endre Bakke Arntzen |
Lovstafetten Bergen |
16 |
Harald Arne Storø |
|
17 |
Harald Huse |
|
18 |
Ove Larsen |
|
19 |
Jostein Brunvær Steffensen |
Bodø Firidrettsklubb |
20 |
Bjørn-Simon Ludvigsen |
|
21 |
Jørgen Jakola |
Team gutter krutt |
22 |
Erlend Elveos Kjelstrup |
Innstrandens IL |
|
|
|
Konkurranseklasse damer 18+: |
||
1 |
Solfrid Annie Henriksen |
|
2 |
Camilla Johansson |
Kabelvåg |
3 |
Torunn Guntvedt |
|
4 |
Astri Aspmo |
Stormfjell |
5 |
Maria Almli |
Steigen Sportsklubb |
6 |
Johanne Varem Aardal |
Rognan |
7 |
Malin Dikevold Neshagen |
|
8 |
Ingrid Bay-Larsen |
|
9 |
Anne Maria Solberg |
Nordfold IF |
10 |
Marit Elveos |
Innstrandens IL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konkurranseklasse jenter 13 - 18 |
||
1 |
Hennie Barstrand Stornes |
Fauske IL ski |
2 |
Christina Elise Blind |
IL Vinger |
3 |
Michelle Myhre |
Heimhug |
4 |
Selma Almli-Solheim |
Steigen Sportsklubb |
5 |
Somajeh Gazwani |
|
6 |
Sigrid Husøy Larsen |
Leines IL |
7 |
Amanda Brunvær Steffensen |
Bodø Firidrettsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konkurranseklasse gutter 13 - 18: |
||
1 |
Magnus Blomberg |
Leines IL |
2 |
Kristian Vatne |
BUL Tromsø |
3 |
Vetle Hareide-Hansen |
|
4 |
Tobias Andersen |
Leines IL |
5 |
Ludvik Almli-Solheim |
Steigen Sportsklubb |
6 |
Mikkel Almli-Solheim |
Steigen Sportsklubb |
7 |
Tarjei Svalbjørg |
Leines IL |
8 |
Kristian Brunvær Steffensen |
Bodø Firidrettsklubb |
9 |
Axel Bay-Larsen |
Hunstad FK |
10 |
Gunnar Røymo Eidissen |
Leines IL |
11 |
Peter Roberstad |
Hustoft |
Trimklasse: |
||
1 |
Line Berg Hønnås |
Steigen sportsklubb |
2 |
Joakim Berg Hønnås |
Steigen sportsklubb |
3 |
Monja Berg Hønnås |
Steigen sportsklubb |
4 |
Silje Vatne |
Hamra IL |
5 |
Susanna Vatne |
Team Vatne |
6 |
Raymond Vatne |
Team Vatne |
7 |
Geir Hareide Hansen |
|
8 |
Kathrin Hareide Hansen |
|
9 |
Per Josef Blind |
|
10 |
Per Anders Blind |
|
11 |
Olov Johannes Blind |
|
12 |
Wanja Blind |
|
13 |
Finn Nilsen |
|
14 |
Snorre Hareide Hansen |
|
15 |
Alf B Nilsen |
|
16 |
Erik Heggelund |
|
17 |
Truls Hansen |
Nordfold IF |
18 |
Thea Solberg Hansen |
Nordfold IF |
19 |
Ørjan Solberg Hansen |
Nordfold IF |
20 |
Trym Solberg Hansen |
Nordfold IF |
21 |
Hanna Kristensen |
Steigen sportsklubb |
22 |
Merete Kristensen |
Steigen sportsklubb |
23 |
Ingrid Kristensen |
Steigen sportsklubb |
24 |
Ingunn Limstrand |
|
25 |
Anne Britt Skår |
Leines IL |
26 |
Jan-Arne Skår |
Leines IL |
27 |
Tore Jakola |
Team gutter krutt |
28 |
Lena Elveos Kjelstrup |
Innstrandens IL |
29 |
Asbjørn Nilsen |
|
30 |
Stian Bentsen |
IL vinger |
31 |
Marianne Hoff |
IL vinger |
32 |
Eline Bentsen |
IL vinger |
33 |
Ingrid Bentsen |
IL vinger |
34 |
Mathea Bentsen |
IL vinger |
35 |
Ingrid Strømhaug |
|
36 |
|
|
37 |
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|